مجله تندیس
مجله نشان
انتشارات آبان
انتشارات نظر
سایت رنگ

 


  استفاده از همه مطالب تنها با ذکر نام منبع: گرته (اولین نشریه تحلیلی،   پژوهشی طراحی گرافیک ایران) و نام نویسنده مجاز است.
گرته:اولین نشریه تحلیلی، پژوهشی طراحی گرافیک ایران
  آخرین به روز رسانی:1397/1/2  
ســــال هشـتـــم | پـــایـــیــز ۱۳۹۵
فراخوان ها  
فراخوان کارنمای ۹۴
/ گروه گرته

کارنمای ۹۴
 (مجموعه آثار اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

)

"انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران" در نظر دارد برای معرفی آثار اعضای خود کتابی را با عنوان «کارنما» هر دو سال یک بار منتشر کند. 
هدف از انتشار این مجموعه معرفی اعضا در جهت توسعۀ کسب و کار و نیز شناساندن توانمندی‌های آنان به سازمان‌ها و ارگان‌های خصوصی ،دولتی و دیگر جویندگان تخصص‌های طراحی گرافیک است.مقررات:- شرکت در این فراخوان، ویژه‌ی اعضای رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است.- شرکت کنندگان باید تا پایان سال ۱۳۹۳ حق عضویت خود را پرداخت کرده باشند.- آثار ارسالی داوری نخواهند شد.- کلیه آثار بایستی سفارش دهنده داشته باشند.- به هر شرکت کننده یک صفحه از کتاب اختصاص خواهد یافت و هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۴ اثر در شاخه‌های گوناگون طراحی گرافیک ارسال کند.- فرم ثبت نام باید به دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل شود. نمونه این فرم  به  فراخوان پیوست و از وب سایت انجمن نیز قابل دریافت است.- اطلاعات فرم ثبت نام عیناً در کتاب مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لذا صحت اطلاعات بر عهده شرکت کننده است.- دبیرخانه ارسال کننده اثر را  به عنوان صاحب اثر می‌شناسد. در صورتی که خلاف آن ثابت شود، عواقب حقوقی آن بر عهده ارسال کننده خواهد بود.- هزینه‌ی ارسال آثار به عهده شرکت کنندگان خواهد بود.- محدودیتی در تاریخ خلق آثار وجود ندارد.- انجمن حداكثر ظرف یک هفته پس از بررسی فایل دریافت شده، تأیید آن را به اطلاع شرکت‌کننده می‌رساند. درصورت بروز هرگونه اشكال یا كمبود، طراح موظف است نسبت به ارائه فایل نهایی و فاقد اشكال اقدام كند و درصورت عدم ارائه فایل قابل قبول، آثار پذیرفته نمی‌شود .- هنرمندانی كه آثارشان در كتاب منتشر شده است می‌توانند كتاب را با ۲۵درصد تخفیف خریداری كنند .- حقوی مادی و معنوی كتاب برای چاپ‌های مجدد و سایر موارد متعلق به انجمن است .- آثار ارائه شده باید با قوانین جاری كشور در حوزه چاپ و نشر مغایرت نداشته باشد .- تکمیل فرم شرکت و ارسال آن به منزله‌ی پذیرفتن تمام قوانین و مقررات است.- تصمیم‌گیری در خصوص موارد پیش بینی نشده بر عهده ی انجمن است.

مدیر پروژه: زهـرا پـاشـایـیمهلت ارسال :۲۵آبان ماه ۹۳ مشخصات فایل ارسالی:- فایل های ارسالی در سایز A5 و با مشخصات فنی زیر تنظیم و ارسال شوند. Tiff/Lzw ,CMYK     
300dpi و یا pdf- آثار می بایست مطابق نمونه زیر و حتما به زبان انگلیسی نام گذاری شوند.
نام خانوادگی- نام –شماره اثر، فرمت pdf یا tif 
مثال:  Ahmadi-ali-01.tif

- پرترهی غیر رسمی طراح، در ابعاد cm 10*7عمودی و با دقت 300 dpi 
مثال: Ahmadi-ali-photo.tif- تکمیل فرم ثبت نام به دو زبان فارسی و انگلیسی.اعضا می‌توانند از دو طریق زیر اقدام به ارسال آثار خود کنند:۱) افرادی که قصد ارسال آثار خود را به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل را دارند، می‌توانند فایل آثار ، فرم ثبت نام و تصویر طراح را در یک فایل فشرده(zip ) شده با ایمیل ارسال نمایند.


آدرس ایمیل: Directory@igds.net 
توجه داشته باشید ایمیل را با عنوان(Subject ) نام و نامخانوادگی طراح ارسال کنید.۲) افرادی که قصد دارند آثار خود را بروی CD یا DVD به آدرس انجمن ارسال نمایند، می‌توانند حضوری یا از طریق پست به آدرس انجمن اقدام نمایند.


* نوشتن نام، نام خانوادگی و تلفن تماس بر روی CDیا DVD الزامی است.ساعت کاری دبیرخانه: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17


آدرس دبیرخانه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران: تهران، خیابان بهار شیراز، خیابان خداپرست، بعد از کوچه ی جوهرچی، ساختمان شماره 2 خانه هنرمندان ایران، طبقه ی سوم، کد پستی:1514913531
تلفن و نمابر:77627162-021


وب سایت www.igds.net
آدرس ایمیل:  Directory@igds.net

1393/8/5